Iнформацiя для споживачів

Увага: зміна адреси Інформаційно-консультаційного центру

повідомляє, що з 1 лютого 20… року Інформаційно-консультаційний центр

Письмові звернення приймаються за адресою:

м. хххххххххх, Бульвар ххххххххххххххх

 

Шановні відвідувачі сайту!

Для зручності пошуку інформації, що Вас цікавить, ознайомтесь, будь ласка, з переліком питань, відповіді на які Ви можете знайти у цьому розділі по наступних лінках:
Тарифи

В цьому підрозділі Ви можете знайти інформацію щодо діючих тарифів на електроенергію для населення та інших груп споживачів, а також щодо доведення тарифів на електроенергію до економічно обгрунтованого рівня.

Послуги
В цьому підрозділі Ви можете ознайомитися з переліком основних та додаткових послуг, що надає ……………………….., а також знайти форми Додатку 1 до договору на ………………..
Особисті прийоми
У цьому підрозділі Ви знайдете графік особистого прийому громадян, що проводять керівництво та інші уповноважені співробітники ………………………………….
Консультаційний центр
Цей підрозділ присвячений діяльності Інформаційно-консультаційного центру ………………………………………: основні завдання, перелік питань, з якими споживач може звернутися, графік роботи, адреса, контактні телефони тощо.
Корисні поради
У цьому підрозділі Ви можете знайти відповіді на найбільш поширені питання, пов’язані зі ………………………….
Крім того, у цьому підрозділі Ви можете знайти зразки звернень споживачів:
  • на коригування договірної величини споживання ………………………..розрахунковий період;
  • на зміни до договору Додатка №1 на наступний рік з розрахунком обгрунтування;
  • на зміни до договору Додатка №1 на наступний рік.
Нормативно-правова база
У цьому підрозділі Ви можете ознайомитися з основними нормативно-правовими документами, що стосуються взаємовідносин між постачальником …………………………….. та споживачем: правила користування ………………………, методика визначення обсягу та вартості ………………., не облікованої внаслідок порушення споживачами правил ……………, відповідні Закони України, постанови Національної комісії …………..